AKP’li Bakan Yardımcısı yasak dinlemedi, restoranı açtırdı, 50 kişiye yemek yedirdi, şikayet üzerine gelen polisler içeri alınmadı!

0
470

AKP’liler yasak dinlemiyor. Geçtiğimiz aylarda yasaklara rağmen gerçekleştirilen ve valisinden belediye başkanına bir çok devlet görevlisinin katıldığı AKP Kocaeli milletvekilinin oğlunun düğününden sonra şimdi de AKP’li bir Bakan yardımcısının Bursa’da 50 kişilik aile ve arkadaş çevresi için restoran açtırdığı görüntüleri konuşuluyor.

Aykırı Haber’in aktardığı bilgilere göre AKP’li Bakan yardımcısı Bursa’nın Nilüfer ilçesinde bulunan bir restorana çakarlı arabalardan oluşan bir konvoy ile gelerek yasaklara rağmen restoranı kendi hizmetine açtırdı, yemekler yendi.

Olay esnasında çekilen videoda çevrede bulunan vatandaşların tepki gösterdiği görülürken, yapılan şikayetler üzerine olay mahaline gelen polislerin restorana alınmadığı bilgisi de verildi.

AKP’li Bakan yardımcısı ve çevresinde getirdiği 50 kişinin ziyafeti, çevrede bulunan vatandaşların olayı videoya çekerek sosyal medyada paylaşması ile açığa çıktı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.