AKP’li Türkiye Gazetesi yazarının LGBT korkusu: “Mağazaya gidiyorum, beni ibne yapmak için uğraşıyorlar”

0
504

AKP’lilerin LGBT takıntısı bitmiyor.

Gerici Türkiye Gazetesi yazarı Süleyman Özışık, yayınladığı bir video ile Erdoğan’a seslenerek “eşcinselliğe” karşı tavır alma çağrısında bulundu.

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz haftalarda bir açıklama yayınlayarak, “İnancımıza ve kültürümüze aykırı bu tür marjinal akımları destekleyenler bizim gözümüzde aynı sapkınlığın ortaklarıdır. Milletimizi ortak tavır almaya davet ediyorum” ifadelerinde bulunmuştu.

Türkiye Gazetesi yazarı Süleyman Özışık da yayınladığı bir video ile Erdoğan’a çağrı yaparak “eşcinselliğe” karşı tavır alma çağrısında bulundu. Özışık, “Mağazalara giriyorum, beni ibne yapmak istiyorlar” iddiasında bulundu.

Çocuğunun TYT sınavına girdiğini ve sınavda Mabel Matiz’i bilmediği için zayıf not aldığını iddia eden Özışık, “Olur olmaz sanatçıların hayatını anlatan şarkısını anlatan sorular benim çocuğumun önüne çıkıyor. İbnenin sorusu, namussuzun sorusu benim çocuğumun önüne çıkıyor. Benim çocuğum onu bilmediği için o girdiği sınavdan zayıf not alıp çıkıyor. İsyan ediyorum” dedi.

İstanbul Sözleşmesi’ni de hedef alarak kadınların kazanımlarına karşı gerici yorumlarda bulunan Özışık’ın yayınladığı videoda değindiği bazı şeyler şu şekilde oldu:

İstanbul Sözleşmesi çıkarıldı, anamız ağladı ya. Evlenip boşanma diye bir sektör oluştu. Kadını beyanı esastır diye bir şey çıktı. Ben bir kadın ile yalnız asansöre binmeye korkuyorum. Süleyman Özışık beni taciz etti dese direkt hapisteyim.

Lanetliyoruz olmuyor, millet olarak nasıl tavır alalım millet olarak? Hakaret ediyoruz olmuyor, uyarıyoruz olmuyor. Devletin burada yapması gereken bir şey yok mu yani?

Erkeğiz demeye utanacağız. Mağazaya gidiyorum, bir tane pantolon alacağım beni zorla ‘ibneleştirmeye’ çalışıyorlar. Çocuğum geçen sene dar dediği pantolonlara geniş diyor. Erkekle kadını ayırt edemiyorum. 

Devlet bu ülkenin ahlakını da korumak değil mi? Bu yönde kanun yok, vatandaş buna karşı tavrını ortaya koyup napsın? Gidip birinin ağzını burnunu mu kırayım? 

Olur olmaz sanatçıların hayatını anlatan şarkısını anlatan sorular benim çocuğumun önüne çıkıyor. İbnenin sorusu, namussuzun sorusu benim çocuğumun önüne çıkıyor. Benim çocuğum onu bilmediği için o girdiği sınavdan zayıf not alıp çıkıyor. İsyan ediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.