AKP’nin Kanalı A Haber, Berna Laçin’i Hedef Gösterdi

0
276

Berna Laçin, deprem vergileriyle ilgili bir konuya dikkat çekmek için kendi Twitter hesabı üzerinden “Hop güncelleme 6.5… Biliyorsunuz bir dereceden sonra o ilde vergi filan depremden dolayı muafiyet alıyor” diyerek bir mesaj yayınladı.
Yayınlanan bu mesajı provakasyon aracı haline getiren A Haber, Berna Laçin’i hedef gösterdi. 

A Haber’in Berna Laçin ile ilgili yayınladığı haber şöyle: 

“Elazığ’da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından tüm Türkiye tek yürek olurken oyuncu Berna Laçin’den alçak sözler geldi. Depremde yaşanan can kaybını bir kenara bırakan Laçin, “Hop güncelleme 6.5… Biliyorsunuz bir dereceden sonra o ilde vergi filan depremden dolayı muafiyet alıyor” dedi. Deprem üzerinden provokasyon yapan Laçin’in paylaşımı sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti.”

Laçin’e karşı “alçakça” ifadesini kullanan A Haber, devamında da şu cümleleri yazdı: “Türkiye, Elazığ’da yaşanan 6.8 şiddetindeki depremin ardından tüm Türkiye tek yürek olup hayatını kaybeden vatandaşların üzüntüsünü yaşarken sosyal medyadan da ilk provokasyonlar yayılmaya başladı.

Bölgede enkaz altında kalanların kurtarılması için çalışmalar devam ederken Berna Laçin’den tepki çeken bir tweet geldi. Evinde otururken telefonun başına geçen Laçin, yabancı kaynaklarda depremin şiddetinin daha fazla olduğunu ancak vergi muafiyetinin olmaması için Türkiye’nin depremin şiddetini küçük gösterdiğini yazdı.” 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.