Antalya’da 4 kişilik aile ölü bulundu, yine siyanür şüphesi!

0
752

Antalya Konyaaltı’nda bir apartmanın en üst katında oturan 4 kişilik bir aile evde ölü bulundu. Ölenlerin baba Selim Şimşek (36), anne Sultan Şimşek (38) ve çocukları Ceren Şimşek (9) ile Ali Çınar Şimşek (5) olduğu tespit edildi.

Olay bu gece saat 02.00 sıralarında Antalya’nın Konyaaltı ilçesi Siteler Mahallesi 1315 Sokak Talip Yörükoğlu Apartmanı’nda meydana geldi. Aileden haber alamayan bir yakınları, dün saat 20.00 gibi eve geldi. Zile basan yakınları, kapının ilerleyen saatlerde de açılmaması üzerine polise haber verdi. Olay mahaline gelen polis ekipleri, Cumhuriyet savcısının talimatıyla kapıyı çilingir vasıtası ile açtı.

Eve giren polis ekipleri, salonda Selim Şimşek ve çocukları Ceren ile Ali Çınar’ın ele ele cansız bedenlerini buldu. Evin diğer bölümlerini de kontrol eden polis, banyoda da anne Sultan Şimşek’in cesedini buldu.

Siyanür şüphesi

Polis ekipleri site çevresinde güvenlik önlemi alırken, gelen sağlık görevlileri yaptıkları incelemede Şimşek ailesinin siyanür zehirlenmesine bağlı ölmüş olabileceğini belirtti. Bunun üzerine polis ekipleri, diğer dairelerin kapısını çalarak binayı boşalttı.

Mektup bulundu

Evde yapılan incelemede baba Selim Şimşek’in ölmeden önce yazdığı tahmin edilen bir mektubu bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.