Ayrılmak istediği erkek tarafından vurulan kadın, öleceğini düşünerek kanıyla ailesine not yazdı!

0
221

23 yıllık evliliği boyunca sürekli şiddet gördüğü ve ayrılmak istediği Ragıp Canan isimli erkek tarafından defalarca kurşunlanan Nurtaç Canan, öleceğini düşünerek kendini öldürmek isteyen erkeğin ismini kanıyla yere yazdı.

Hürriyet’ten Burcu Purtul Uçar’ın haberine göre, vücuduna 5 kurşun isabet eden Nurtaç Canan yere yığıldı. Ragıp Canan ise kadının banka kartı ve telefonunu alarak kaçtı. Hareket edemeyen Nurtaç Canan, öleceğini düşünerek kendi kanıyla ailesi için yere şunları yazdı: “Annem babam hakkınızı helal edin. Üzülmeyin. Beni Ragıp vurdu.”

Hastaneye kaldırılan Nurtaç Canan vücuduna isabet eden mermiler nedeniyle şu an yürüyemiyor. Henüz yakalanamayan saldırganın mesaj atarak ve akrabalarına araya sokarak barışmaya çalıştığını söyleyen Nurtaç Canan kendisini vuran erkeğin vazgeçmediğini belirterek şunları söylüyor:

“Korktuğum için şikâyette bulunamadım hiç. Genç kızları taciz etti. Müşterimle beni aldattı. Beni vurduktan sonra babamı arayıp ‘Git kızını öldürdüm, cenazesini kaldır’ diyor. Bir kurşun hâlâ bacağımda onu çıkarmayacaklarmış. Bana hayatı boyunca ‘Benden ayrılamazsın seni sakat bırakırım’ deyip durdu. Öldüremediği için benden vazgeçmiyor. Ama dediğini yaptı, sakat bıraktı. Dün mesaj attı oğluma ‘Ben yemin etmişim senin annen benim ilk ve son karım olacak’ diye. Öldürmeden vazgeçmeyecek.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.