Bahçeli yineledi: “TTB kapatılsın!”

0
178

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada yine Türk Tabipleri Birliğini (TTB) hedef göstererek, daha önce yaptığı kapatma çağrısını yineledi.

“Sağlık Bakanlığı’nın verileri üzerinden şüphe oluşturmaya çalışanlar müfteri korosu, yalan makinesidir. Bizim derdimiz TTB’ye yuvalanmış bir avuç Türkiye düşmanıdır. Bu nedenle TTB kapatılsın diyorum,” ifadelerini kullanan Bahçeli, AKP iktidarının salgınla başarılı şekilde mücadele ettiğini belirtti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na da seslenen Bahçeli, “CHP Genel Başkanı ve sivri zekalı CHP’liler iftira kapılarını başka yerde açsın. TTB’ye kimin seçildiğini nihayetinde herkes görmüştür. Hükümet başarılı bir şekilde korona ile mücadele ederken, gerçekleri çarpıtanlara göz yumamaz, hareketsiz kalamazdık. Attığımız bir taşla aynı dalda tüneyen birden fazla kuş havalanmıştır. Kılıçdaroğlu’na tavsiyem, en iyi yaptığı işte ustalaşması, yeni bir deste alarak zilletin diğer ortaklarıyla oturmalarıdır. Bizim kağıda, küreğe ayıracak vaktimiz yoktur.” dedi.

Devlet Bahçeli daha önce de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla TTB’yi hedef göstererek kapatılmasını istemişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.