Barış Atay, sabotaj girişimini paylaştı: Araç lastiklerinin bijonları gevşetilmiş

0
702

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Hatay milletvekili Barış Atay, yaptığı paylaşımla partilerine dönük gerçekleştirmek istenen sabotaj girişimini gösterdi.

Barış Atay, Antakya’da parti çalışmaları için kullandıkları bir aracın lastiğini tutan bijonların gevşetildiğini, iki bijonun yerinden çıkması ile durumu fark ettiklerini ve arabayı götürdükleri lastikçinin kendilerini uyardığını belirtti.

Atay, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, “Antakya’da ve bölgede Partimizin faaliyetlerinde kullandığımız araç. Yolda giderken, 2 bijon yerinden çıktı. Servis, 5 bijonun da gevşetilmiş olduğunu belirtti. Bu müdahalenin, tahmin ettiğimiz şey olmadığını umuyoruz. O yüzden uyarıyoruz! Sorumlusunu ya siz bulursunuz ya da biz!” dedi.

Öte yandan konu ile ilgili açıklama yapan Türkiye İşçi Partisi ise olayın bir sabotaj girişimi olduğunu belirterek, “Yoldaşlarımızın canına kast eden bu alçakça saldırının failleri bilsinler ki hiçbir güç Türkiye İşçi Partisi’ni yolundan döndüremez. Türkiye İşçi Partisi hiçbir karanlık odağın gözdağına boyun eğmez.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.