Din üzerinden milyonlar kazanan Nihat Hatipoğlu, kuran kurslarında çocukların tecavüze uğramasına değil, “dört genç kızın sokakta bira içmesine” hayret etmiş!

0
351

Ramazan ayında yaptığı programlarla milyonlar kazanan Nihat Hatipoğlu, geçtiği sokakta “dört genç kızın biraz içmesine” hayret ettiğini belirtti. 

Ramazan ayında yaptığı programlardan milyonlar kazanan Nihat Hatipoğlu, bugünkü köşe yazısında “bira içen genç kadınları” ele aldı. Hatipoğlu, yandaş Sabah gazetesindeki köşe yazısında şu ifadeleri kullandı: “Bir ilimizdeki bir sokaktan hayretler içinde geçtim.

Meğer o sokak genç kız ve erkeklerin daha yoğun geldikleri bir yermiş ve dışarıda, içeride doğrusu Avrupa’nın herhangi bir merkezindeki görüntüyü aksettiriyordu. Dışarıda dört genç kızımız bira içiyorlardı. Yüzümüzde maske vardı. Beni tanıdılar ve dördü birden biralarını sakladılar. Mahcup bir gülümseme ile “Hocamız geçiyor çocuklar” dediklerini işittim. Daha var. Edep, saygı elbet var.

…..

Ama oradakiler de bu ülkenin evlatları, çocukları.  Onları yok saymak yerine var kabul edip, öyle hareket etmek lazım. Ve o gençlerimizi asli karakterine yönlendirecek bir yol takip etmeliyiz. Yoksa gelecekte köprü altlarında vücuduna zehir enjekte eden genç bedenlere şahit oluruz.”

Genç kadınların ellerindeki birayı “dert” edinen ve bu nedenle hayretler içinde kalan Hatipoğlu’nun, kuran kurslarından tecavüze uğrayan çocuklar hakkında tek söz etmemesi sosyal medyada tepkilere sebep oldu. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.