Evlenen başsavcının ilk işi, Erdoğan’ı sarayında ziyaret etmek oldu

0
146

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman ile eşi Ayça Dursun, nikahtan hemen sonra AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Sarayı’nda ziyaret etti. 

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman ve Ayça Dursun dün evlendi. Evlenen çiftin yaptığı ilk iş, Erdoğan’ı sarayında ziyaret etmek oldu. Sheraton Otel’de düzenlenen nikah töreninde Erdoğan yer almazken, çiftin nikah şahitleri Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Muharrem Akkaya, Hakimler ve Savcılar Kurulu 1. Daire Başkanı Halil Koç, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu oldu.

Nikahtan sonra Kocaman ve eşi Dursun, aile büyükleriyle birlikte Saray’a kabul edildiler. Geline düğün hediyesi veren Erdoğan, ardından gelin ve damat yakınlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman ve eşi, birkaç hafta önce de geceliği 10 bin TL. olan Bodrum’daki otele helikopterle giderek tatil yapmıştı. Kocaman’ın helikopterle otele gelmesi tartışma konusu olmuştu. 

Kaynak: Cumhuriyet Gazetesi 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.