Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu, HDP’nin kuruluş yıldönümüne kutlama mesajı gönderdi

0
104

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu HDP’ye tebrik mesajı gönderdi. Kılıçdaroğlu, “Adalete olan özlemimizin giderek arttığı bu günlerde, ülkemiz demokrasisine katkı sunacağınız çalışmalarda başarılar diliyor, kuruluş yıldönümünüzü kutluyorum.” sözlerini iletti.

Halkların Demokratik Partisi (HDP), sekizinci kuruluş yıl dönümünü İstanbul’da düzenlediği etkinlikle kutladı. Kuruluş yıl dönümü etkinliğine davet edilen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kutlama mesajı gönderdi. HDP Eş Genel Başkanları Pervin Buldan ve Mithat Sancar’a ayrı ayrı gönderilen mesajlarda Kılıçdaroğlu, “Adalete olan özlemimizin giderek arttığı bu günlerde ülkemiz demokrasisine katkı sunacağınız çalışmalarda başarılar diliyor, kuruluş yıldönümünüzü kutluyorum. Sizin nezdinizde tüm parti yöneticilerine, üyelerinize ve katılan tüm konuklara selam ve saygılarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Ekrem İmamoğlu ise, “Halkların Demokratik Partisi’nin 8’inci kuruluş yıl dönümü sebebiyle hem sizleri hem de HDP’ye gönül vermiş tüm partililerinizi yürekten kutluyorum.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.