Pegasus’un işten attığı pilottan yeni paylaşım: “Benim kadar huzurlu uyanmadılar!”

0
309

Pegasus Havayolları’nın işine son verdiği Bahadır Altan, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulundu.

CNN Türk’te bağlandığı programda, “Biz hala 3. Havalimanı’nı tartışıyoruz. Bu ülke freni patlamış kamyon gibi. İstanbul’u deprem bekliyor. Bir duralım, birazcık aklı selim gerekiyor” sözleri kesilmeye çalışılan ve daha sonrasında Pegasus Havayolları’nın işine son verdiği eski savaş pilotu Bahadır Altan, sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulundu.

Katıldığı televizyon programında sözleri kesilip yayından alınan ve daha sonra işine son verilen Altan, konu ile ilgili sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, “Yıllardır söylediklerim bu kadar çok insana hiç ulaşmamıştı. Bu farkındalık bir kazayı engeller, bir insanın yaşamını kurtarırsa her türlü bedeli tekrar tekrar öderim. Kâr hırsıyla atı öldüresiye kırbaçlayanlar sabaha benim kadar huzurlu uyanmadılar…” ifadelerinde bulundu.

Altan, daha önce de işten atılması ile ilgili, “Freni patlamış kamyon düzeni suçluyu buldu! Pegasus iş akdimi fesh etti. Hakikatı gizlemeye gücünüz yetmez. Ne vız gelen tehditleriniz, ne işten atmalarınız bizi susturamaz. Bu ülkeyi uçurumunuza teslim etmeyeceğiz.” demişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.