18 yaşındaki Furkan, kapitalizmin esaretine dayanamayıp yaşamına son verdi!

0
360

18 yaşındaki Furkan Celep, “Bir araba, bir ev veya herhangi bir şey uğruna yıllarımı harcamak istemiyorum. İş hayatı bana çok yorucu geliyor. Hem içten hem dıştan yıpranıyorum” diyerek yaşamına son verdi. 

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde Furkan Celep (18), sosyal medya hesabından yaşamına son vereceğini belirten yazı paylaştıktan sonra kayalıklardan atlayarak intihar etti.

Dün gece, Darıca Piri Reis Mahallesi Yelkenkaya Caddesi üzerindeki falezlerin bulunduğu alanda bir kişiye ait cansız bedeni görenler polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri ölen kişinin Furkan Celep olduğunu belirledi.

Son sözü  “iş hayatı beni çok oluyor” oldu

Furkan Celep’in  bedeni kıyıya çıkarılırken, olay yerinde incelemeler yapıldı. Araştırma yapan polis ekipleri, bir kargo firmasında çalışan Furkan Celep’in sosyal medya hesabından intihar edeceği yönünde yazı paylaştığı bilgisine ulaştı.

Paylaşımda içki veya uyuşturucu maddenin etkisinde kalmadığını belirten Furkan Celep, bunalım veya depresyonda olmadığını da ifade ederek bunun günlerce, haftalarca hatta aylarca üzerinde düşündüğü bir konu olduğunu ve sonucunda böyle bir karara vardığını söylediği görüldü. Furkan Celep bir araba, bir ev veya herhangi bir şey uğruna yıllarını harcamak istemediğini, iş hayatının kendisine çok yorucu geldiğini ifade ederek, her şeyi arkada bırakıp gitmenin mantıklı geldiğini, gökyüzünde huzur bulacağını belirtti. 

Olayla ilgili polis soruşturmasını sürdürülüyor. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.