AKP kongrelerinden fotoğraf paylaşarak “bizi melekler koruyor” diyen AKP Meclis Üyesi Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

0
245

Salgın tedbirleri hiçe sayılarak yapılan AKP kongreleri sonrası AKP teşkilatlarında koronavirüs vakaları da artmaya devam ediyor.

AKP’nin 24 Şubat’ta İstanbul İl Kongresi’nde ve 24 Mart’ta Ankara’da tıklım tıklım dolu spor salonunda düzenlenen Olağan Genel Kongresi’ne katılarak fotoğraflar paylaşan Çekmeköy Belediye Meclis Üyesi Bülent Aydoğdu, koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi.

Halk TV’de yer alan habere göre, Aydoğdu’ya ne zaman virüs bulaştığı ve tedavi süreciyle ilgili resmi bir açıklama ise yapılmadı. Aydoğdu’nun ölüm haberinin ardından yalnızca AKP’nin sosyal medya hesaplarından başsağlığı mesajı paylaşıldı.

Öte yandan hayatını kaybeden Bülent Aydoğdu’nun, AKP kongresi ile ilgili paylaşımına yapılan bir yoruma verdiği yanıt da ölümü sonrası sosyal medyada paylaşıldı. Söz konusu paylaşımda bir sosyal medya kullanıcısının “Korona kongreye giremiyor sanırım” sözlerine Aydoğdu’nun “Bizi melekler koruyor” ifadelerini kullandığı görülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.