AKP’li vekil gerçekleri açıkladı! “Kriz yok, kimse iş beğenmiyor”

0
526

Ekonomik kriz almış başını gidiyorken AKP Konya Milletvekili Halil Etyemez partisinin Konya İl Başkanlığı’nda düzenlenen basın toplantısında ilginç açıklamalarda bulundu.

AKP Milletvekili Etyemez, 17 yıldır Türkiye’de ekonomik kriz ve işsizliğin olmadığını, büyük şirketlerin çalıştıracak insan bulamadığını, insanların iş beğenmediğini söyledi.

Sözcü’den Müslüm Evci’nin haberine göre AKP Konya İl Başkanlığı’nda düzenlenen basın toplantısında konuşan  Halil Etyemez, “Bu ülkede 17 yıldır iktidarda bulunan  partiyiz. Bugüne kadar ekonomik kriz yaşamamış bir ülkeyiz. Sadece  kısa bir dönem ekonomik daralma yaşadık. Bu da dışarıdan bize yapılan müdahalelerle ilgiliydi. Bu ekonomik daralmadan bir an önce toparlanmaya geçişimizin sebebi güçlü başkanlık sistemidir” ifadelerinde bulundu.

İş çok, kimse iş beğenmiyor

Artan işsizlik rakamlarını reddeden Etyemez, “Suriye krizi yaşanmadan önce Konya’da iş adamlarımızla yaptığımız toplantılarda kimsenin iş beğenmediğini belirtip, eleman bulmakta zorluk çektiklerini anlatmışlardı. Buna da şahidiz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.