AKP’li Vekilden Açık Tehdit: “Haritada Yer Beğen Allah’ın Yozgatlısı”

0
779

Çankırı’da bir binanın giriş katında yaklaşık iki yıldır boş duran dükkanını PTT Kargo’ya kiralamaya çalışan AKP Milletvekili Salim Çivitçioğlu, görevli memuru tehdit ettiği iddia edildi. Çivitçioğlu yetkili müdüre, “Sen ayağına kurşun mu sıkıyorsun? Nasıl olur da iki teklifle Genel Müdürlüğe öneride bulunursun? Haritada yer beğen Allah’ın Yozgatlısı” dediği belirtildi. 

Yeniçağ gazetesinden Fatih Ergin’in haberine göre, kargo hizmetlerini merkez binada veren PTT Çankırı Başmüdürlüğü, gelişen iş hacmi nedeniyle kargo hizmetlerini ayrı bir adreste verme kararı aldı ve verilecek hizmete uygun olarak Kucaklama Taşı mevkiinde bir yer buldu. Buna karşı, AKP Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu devreye girerek, kendisine ait olan Pazar Pazarı bölgesindeki binanın giriş katını PTT’ye kiralama girişimlerinde  bulundu.  

Bu girişim sonucunda Çankırı PTT Başmüdürlüğü genel müdürlüğe iki yerin konumlarını içeren öneride bulununca, AKP’li Çivitcioğlu yetkili müdüre telefonda, “Sen ayağına kurşun mu sıkıyorsun? Nasıl olur da iki teklifle Genel Müdürlüğe öneride bulunursun? Haritada yer beğen Allah’ın Yozgatlısı!” şeklinde konuştu. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.