AKP’nin Bekçileri Magandalığa Devam Ediyor: “Çav Bella” Çalındığı İçin Ateş Açtılar

0
827

AKP’nin kahve köşelerinden toplayarak silah verdiği gece bekçileri, halka rahatsızlık vermeye devam ediyor. Sık sık sağa sola saldıran, ateş açan bekçilerin bu kez de gittikleri barda olay çıkarttıkları aktarıldı.

İstanbul Beşiktaş’ta eğlenmek amacıyla gittikleri lüks barda “Çav Bella” şarkısının çalındığını duyan 2 gece bekçisi sinirlenerek sağa sola ateş açınca açığa alındı.

Sabah’ın aktardığı habere göre; Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan gece bekçileri M.Ö.A ve T.K., yanlarına arkadaşları M.C.’yi de alarak geçtiğimiz pazar akşamı Bebek sahilindeki lüks bir bara gitti. Barda ilerleyen saatlerde “Çav Bella” şarkısı çalmaya başladı.

Şarkının çalınmasına sinirlendikleri belirtilen iki gece bekçisi, barın yetkilisi ile tartıştı. Tartışma sırasında 2 bekçinin bellerindeki silahı çıkarıp havaya ateş açmasının ardından büyük bir korku yaşandı. Olayın ardından bekçiler ve arkadaşları gözaltına alındı.

2 bekçi ve arkadaşları M.C’nin yapılan işlemlerin ardından serbest bırakıldığı; ancak bekçilerin haklarında başlatılan soruşturma kapsamında da açığa alındığı belirtildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.