AKP’nin mafyası ağır silahlar, el bombası ve uyuşturucu ile yakalandı, “Bir iki saate çıkarım” dedi ve karakoldan serbest bırakıldı!

0
310

AKP’li Süleyman Soylu ve Binali Yıldırım ile fotoğrafları bulunan Sadık Yıldırım isimli kişi, çetesiyle birlikte ağır silahlar, el bombası ve uyuşturucu ile yakalandı. Sosyal medya hesabından, “Bir iki saate çıkarım” dedi ve karakoldan serbest bırakıldı. Yıldırım, serbest kaldıktan sonra kendisini gözaltına alan polisi de tehdit etti.

Arabasından el bombası, uzun namlulu ve ruhsatsız silahlar çıkan Yıldırım, yaptığı kelepçeli paylaşımda İzmir Bornova Merkez Karakolu’nda gözaltına alındığını söyledi. 

Yıldırım, “Kim aldırdı lan bizi. 18 kişi yol gidiyoruz diye çetemi olduk yani. 3 ruhsatsız silah, 3 ruhsatlı silah, 2 uzun namlulu 50 gr dalga lirika, bir tane el bombası. En fazla 1-2 saate çıkarım ben. İstediğiniz kadar uğraşın” yazarak Bornova Merkez Karakolu’nu etiketledi.

Yıldırım karakolda olduğunu öne sürdüğü bir polisin adını da eline yazdığını paylaşarak “Bana haddimi bildirmeye çalışan hadsiz memur kardeşim. Şimdi yedim seni. T. A… Kalabalıkta yapılan artistliğin tenhada özrü kabul olmaz lan T.” ifadelerini kullandı.

Yıldırım paylaşımlarının Ekşi Sözlük’e düşmesinin ardından ise “Ne oldu lan keneler, zorunuza mı gitti. İ*neler Ekşi Sözlük müsünüz, kafir dölü müsünüz akıllı olun” yazdı.

“Soylu polisin yanında olacak mı?”

CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, çetesi olduğunu ifade ettiği Sadık Yıldırım isimli kişinin sosyal medya üzerinden polisi tehdit ettiği görüntüleri paylaştı. Antmen, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya “Polisin yanında olacak mısın?” diye seslendi. 

Antmen’in paylaşımları şöyle: 

“Adı Sadık Yıldırım. 3 tabanca, 3 tüfek ve uyuşturucuyla yakalandığını söylüyor. 18 kişilik çetesiyle gezerken gözaltına alınıyor. “2 saate çıkarım” dedikten sonra hemen çıkıyor. Onu gözaltına alan polisi açık şekilde tehdit ediyor.”

Bu kişinin Süleyman Soylu, Binali Yıldırım, Antalya ve Ankara’da görev yapan emniyet müdürleriyle pozları var. Tabi olmazsa olmaz pahalı otomobillerle olan fotoları da var. Kim bu kişiler, iktidar ve emniyetle ilişkileri ne? Biz, görevini yapan polis Tolga memurumuzun yanındayız.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.