Bartın’da katledilen kadın, katillerinin isimlerini kuyuya yazmış…

0
240

Bartın’daki bir su kuyusunda ölü bulunan Songül Sarı’nın, kuyuyu çevreleyen duvara ölümünden sorumlu tuttuğu 3 kişinin adını yazdığı belirtildi. İsmi yazılan üç kişi, ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Bartın’da 31 yaşındaki Songül Sarı’nın, dün evlerine 1 kilometre mesafede ölü bulunduğu su kuyusunun giriş bölümüne, kalemle aile üyelerinden oluşan 3 kişinin ismini yazıp, ölümünden bu kişileri sorumlu tuttuğu belirtildi.

Gecen Mahallesi’nde yaşayan Songül Sarı, önceki gün öğle saatlerinde evden çıktı, bir daha da kendisinden haber alınamadı. Ailesi, polise ihbarda bulundu. Dün, polisin yanı sıra aile bireyleri de kendi imkanlarıyla Songül Sarı’yı aramaya başladı. Aile, evlerine yaklaşık 1 kilometre mesafedeki Daşboğazı mevkisindeki bir bahçede, 6 metre derinliğindeki su kuyusunda Songül Sarı’nın cansız bedenini buldu.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri, kuyunun girişine kalemle yazı yazıldığını tespit etti. Songül Sarı’nın duvara kalemle aile üyelerinden 3 kişinin ismini yazıp, ölümünden bu kişileri sorumlu tuttuğu belirtildi. Şüpheliler, ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.