Bülent Arınç: “Birileri cebime ayda on bin dolar koymuyor. AKP’nin sonu böyle olmamalı”

0
86

Armağan Çağlayan’ın “Gör Beni” isimli programına katılan Bülent Arınç, “AK Parti’nin sonu böyle olmamalı, böyle bitmemeli” ifadelerini kullandı.

Programa katılan Arınç, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

“Sayın Cumhurbaşkanımızla son zamanlarda bazı tartışmalarımız oldu, aleniyete döküldü ben bunları istemedim” ifadelerinde bulunan Arınç, “Şu anda resmi hiçbir sıfatı olmayan, Meclis eski başkanı, başbakan eski yardımcısı hükümet sözcüsüyüm. Fiilen yaptığım iş arabulucuk, paramı oradan kazanmaya çalışıyorum, kazanıyorum, benim hanlarım hamamlarım yok, birileri cebime ayda on bin dolar koymuyor, emekli maaşımızla geçiniyoruz, bal gibi yetiyor, benim dört, beş tane maaşım yok, hanlarım apartmanlarımda yok helal kazandım, helal harcadım” dedi.

Kendisinin AKP ile ilgili olarak yaşadıkları hakkında ise Arınç, “Kırgınım ve üzgünüm. Sonu böyle olmamalıydı. Ben hep zaferleri AK Parti’de gördüm. Milli Selamet, Fazilet, Refah dönemlerimiz çileli dönemlerimizdi. İğne ile kuyu kaza kaza biz sadece iktidar ortağı olabildik. Ancak AK Parti’de bütün kapılar açıldı. Millet gürül gürül AK Parti’ye geldi. Ekonomi müthiş, 6 sıfırı atacak durumdayız. AB sürecinde başarılıyız, istihdam almış başını gitmiş. Meclis Başkanı olarak gidilmeyen ülkelere gittim, muhteşem karşılamalar. Ben bunları gördükten sonra yine AK Parti’nin başarılı olmasını isteyeceğim, bu işin sonu böyle olmamalı, böyle bitmemeli” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.