Çete lideri Peker: “Bilgi ve belgeler devlet içinden geliyor”

0
110

Eski İçişleri Bakanı ve Yurt Partisi Genel Başkanı Sadettin Tantan’ın çete lideri Sedat Peker ile ilgili açıklamalarına Peker’den yanıt geldi.

Sadettin Tantan, Sedat Peker’in açıkladığı belge ve bilgilerin kaynağının “devletin içinden” olduğunu belirtmiş, “Devlet aklına sahip insanların bunları açığa çıkarmak adına gönderdiğini” söylemişti.

Peker de Tantan’ın ifadelerini doğrulayarak, bilgilerin devlet içinde görevli kişilerden geldiğini belirtti. Çete lideri sosyal medya hesabından konuya ilişkin şunları yazdı:

Kıymetli büyüğüm Sayın Sadettin Tantan, sizi her ne kadar yüz yüze tanımamış olsam da bütün Adapazarlılar, Kafkas asıllılar gibi çocukluğumdan beri hayranlık duyar, saygı beslerim. Yorumunuz doğrudur. Sizleri tanımasa da sizin ekolünüzden yetişmiş, devletin çerisindeki namuslu görevlilerden ses kayıtları, Whatsapp yazışmaları ve resmi evraklar şahsıma ulaştırılmıştır. Kafkas kültüründe uğradığı haksızlık karşısında mücadele için bir yemin eden ve ölene kadar bu sözden dönmeyen savaşçıya “Abrek”ismi verilir. Söz namus.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.