Dışarıya salınan tecavüzcülerden sonra ülkenin geldiği durum: Mansur Yavaş’tan aşure isteyen hemşire tecavüzle tehdit edildi

0
829

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’tan sosyal medya aracılığıyla aşure isteyen Büşra hemşire, Kaan Altınok isimli bir erkek tarafından tecavüzle tehdit edildi. Kaan Altınok adlı ahlaksız, iletisinde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı de etkileyerek Büşra hemşirenin meslekten ihraç edilmesini de istedi.

Ankara Şehir Hastanesi’nde görevli Büşra hemşire, sosyal medya hesabı üzerinden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’tan, “Başkanım bana bir tabak aşure gönderebilir misiniz, teşekkür ederim” paylaşımıyla aşure istedi. Mansur Yavaş ise korona döneminde aralıksız çalışan sağlık emekçisinin isteğine kayıtsız kalmadı ve ardından “Sevgili kızım Büşra, senin nezdinde Şehir Hastanesi’nde çalışan tüm sağlık personelimiz için aşurelerimiz yola çıkıyor. Afiyetle yiyin, iyi ki varsınız” ifadelerini paylaştı. Bunun üzerine Kaan Altınok isimli kişi, Mansur Yavaş’ın tweetini alıntılayarak şunları yazdı: “Sevgili kızın Büşra’yi hoplatıcaz yakında. @fahrettinkoca bu kadının iş feshini sonlandırın hemen. Yoksa başka birisi başka yerini sonlandırır bunun başına iş alırsın.” 

Kaan Altınoluk’un tecavüz tehditi, tepkilere sebep oldu. Hesabını kapatan Altınoluk’un tutuklanması için sosyal medyadan çağrı yapıldı. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.