Erdoğan: “Aç olarak dolaşanları buyurun siz de doyuruverin”

0
98

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün yaptığı konuşmayla yine gündeme damgasını vurdu. Erdoğan, “Aç olanlarından doyurun” dedi.

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda konuştu. Erdoğan’ın konuşmasından bazı başlıklar şöyle: 

“Şimdi bakıyorsunuz sözde siyasi parti genel başkanı olarak çıkıp konuşanlara. Durmadan hep iftira. Neymiş? Millet açmış. Bundan bahsediyorlar. Aç olarak dolaşanları buyurun siz de doyuruverin. Bütün bu sürecin içerisinde tüm imkanlarımızı seferber ederek bunları yaptık.

İşçilerimize yaptık, esnafımıza yaptık. Yapmaya devam ediyoruz ve bu konuda en ufak bir aksama söz konusu değil. Yapılandırma ise bütün yapılandırmaları yapıyoruz. Ama nankörlük parayla değil. Onlar yine nankörlüğe devam ediyor. Varsın devam etsinler.

İşçilerimize yaptık, esnafımıza yaptık. Yapmaya devam ediyoruz ve bu konuda en ufak bir aksama söz konusu değil. Yapılandırma ise bütün yapılandırmaları yapıyoruz. Ama nankörlük parayla değil. Onlar yine nankörlüğe devam ediyor. Varsın devam etsinler.”

Erdoğan’ın bu konuşması Twitter’da tepkiler alarak, gündemin ilk sırasına yükseldi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.