Lebaleb kongrelerden sonra lebaleb tanıtım toplantıları!

0
125

AKP’nin yaptığı lebaleb kongreler vaka sayılarında artışa sebep olurken, AKP’li Elazığ Belediyesi yüzlerce kişiyle, kapalı bir alanda “2. Yıl Tanıtım Programı” gerçekleştirdi.

Türkiye’nin her yerinde vaka sayıları artmışken, Elazığ yüksek riskli iller arasında gösteriliyor. Yapılan tüm uyarılara rağmen AKP’li Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 2 yılda yaptığı icraatleri anlatmak için pandemi yokmuşçasına, özel bir otelin kapalı salonunda “2. Yıl Tanıtım Programı” gerçekleştirdi.

Düzenlenen programa Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Hadi Tunç, Elazığ Valisi Erkaya Yırık, AKP Elazığ milletvekilleri Metin Bulut, Tolga Ağar, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ve çok sayıda bürokrat ve STK temsilcileri katıldı. Elazığ Belediyesinin yapmış olduğu toplantıya tepki gösteren Elazığ Tabip Odası Başkanı Dr. Özcan Uçar, “Yapılan icraatler anlatılabilir ama bu online bir ortamda ya da daha az bir sayıda yapılabilirdi. Ama bu işi siyasi bir şova çevirmek istedikleri için böyle şeyler yapıyorlar” diye kaydetti.

Tanıtım programında konuşan Elazığ Belediye Başkanı AKP’li Şahin Şerifoğulları, her adımlarını bilinçle attıklarını kaydederek şunları söyledi:
“Yaşadığımız 24 Ocak depremi ve pandemi sürecinin tüm olumsuzluklarına rağmen, kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanarak, hem hemşehrilerimizin yanında yer aldık, onlara destek sağladık hem de yatırımlarımızı hayata geçirmeye devam ettik. Ne deprem sürecini ne de pandemi sürecini hizmete engel olarak görmedik. Aksine daha büyük bir azimle çalıştık. Yaşadığımız bu zorlu süreçleri en iyi şekilde yönetmeye çalıştık. Oluşturduğumuz Mali disiplin çerçevesinde projelerimizi hayata geçirirken Elazığ Belediyemizin bir tek kuruşunu dahi israf etmedik, etmeyeceğiz. İsrafın önüne geçmedeki başarımız, kaynaklarımızın verimli ve etkin kullanımını sağlayacak uygulamaları birer birer hayata geçirmek noktasındaki kararlılığımız sayesinde gerçekleşti. Çünkü Belediyemizin kasasındaki her kuruş hemşehrilerimizin bize emanetidir. Attığımız her adımı bu bilinçle atıyor olacağız.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.