Nihal Yalçın’ın konuşma yaptığı sırada Tamer Karadağlı’nın davranışları tepki topladı!

0
116

Altın Portakal Ödül Töreni’ninde Nihal Yalçın konuşma yaparken Tamer Karadağlı’nın hareketleri ve araya girip heykeli uzatması tepki topladı. Yalçın, “Sus mu dediniz?” sözleriyle Tamer Karadağlı’ya tepki gösterdi.

Altın Portakal Ödül Töreni’nde sahneye çıkarak ödül konuşması yapan Nihal Yalçın, Tamer Karadağlı’nın araya girip ödülü uzatmasına “Sus mu dediniz?” sözleriyle tepki gösterdi. Karadağlı’nın bu hareketi ise sosyal medyada gündem oldu. Bunun üzerine Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Nihal Yalçın, “Lütfen Tamer’ in önüme geçmesine izin vermeyin! Bu gece benim gecem!” sözlerini kullandı.

Nihal Yalçın: “İstanbul Sözleşmesi Yaşatır”

Ayrıca Yalçın ödül konuşmasında “İstanbul Sözleşmesi’nden vazgeçmeyelim. İstanbul Sözleşmesi Yaşatır” dedi. Bu sözleri söylerken, Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un sağa sola bakması dikkat çekti.

Nihal Yalçın’ın törende ifade ettiği sözler şöyle: “Filmi seyrettikten sonra bana kadın oyuncu vermezler diye düşündüm. Güçlü rakiplerim yoktu büyük ihtimalle. Bu ödül çok kıymetliydi. Yaptığım işin emeğinin karşılığı verilmesi çok keyifliydi. İşimi yapabildiğim ve ödüllendirildiğim için çok mutluyum. Oldukça yoğun kadınla filmi çektik. İstanbul Sözleşmesi’nden vazgeçmeyelim. İstanbul Sözleşmesi Yaşatır”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.