On yıllardır kullanılmaktan posası çıkmış Çakıcı’yı yine dava arkadaşı Bahçeli savundu

0
276

Milliyetçi Halk Partisi (MHP) lideri Devlet Bahçeli meclis grup toplantısında, “Alaattin Çakıcı benim dava arkadaşımdır, ülkücüden mafya, mafyadan da ülkücü olmaz, olamaz.” diyerek, yine mafya lideri Çakıcı’yı savundu. 

Konuşmasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu da eleştiren Bahçeli, “Yalan bilgilerin paylaşıldığını ima etmek virüs kadar tehlikelidir” ifadelerini kullandı.

Faşist çete lideri Çakıcı’yı savunan Bahçeli, “Alaattin Çakıcı’nın bu devlete nasıl hizmet ettiğini bilenler bilir, bilmeyenler de kendileri bilir. Çakıcı bebeklere kurşun sıkmadı, karakolları ateşe vermedi, yollara mayın döşemedi. Kılıçdaroğlu eğer mafya görmek istiyorsa birlikte anayasa hazırladığı teröristlere baksınlar.” diye konuştu.

Bahçeli ayrıca, “Asıl mafya, yeraltı dünyasının elemanı Demirtaş değil midir? Kılıçdaroğlu hakkında düzenlenen fezlekenin genel kurula intikal etmesi ve karara bağlanması acil beklentimizdir.” sözleriyle de Demirtaş’ı hedef gösterdi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.