Şeyh’in Oğlunun Uyuşturucudan Öldüğü Belirtiliyor

0
642

Birleşik Arap Emirlikleri’nin Şarika kentinin yöneticisi Dr. Sultan bin Muhammed El-Kasimi’nin oğlu Şeyh Halid bin Sultan El-Kasimi, Londra’daki evinde ölü bulundu. İddiaya göre Halid bin Sultan El-Kasimi’nin evinde uyuşturucu partisi yaptığı ve bu sebeple öldüğü belirtiliyor.

Sözcü’nün aktardığına göre gazeteye konuşan kaynaklar, 39 yaşındaki erkek giyim markası sahibi Kasimi’nin ölü bulunduğu evde uyuşturucu partisi yapıldığını söyledi.

Ancak Londra Polisi, bu iddiayı henüz ne teyit etti ne de yalanladı. Nedeni henüz netleşmeyen trajediye ilişkin herhangi bir gözaltı işlemi yapılmadı.

Söz konusu kaynak, “Görünüşe bakılırsa, bazı konukların uyuşturucu aldığı ve cinsel ilişkiye girdiği bir parti yapılıyordu. Şeyh Halid’in uyuşturucu aldıktan sonra aniden ölmüş olabileceğinden şüpheleniliyor. Polis soruşturmasının yanı sıra acil bir iç soruşturma emri verildi ve personelin sessiz kalması yönünde talimat verildi” dedi.

Baba Muhammed Kasimi büyük oğlunu da 1999 yılında kaybetmişti. Büyük oğul Sultan bin Muhammed El-Kasimi küvette ölü bulunurken yanında uyuşturucu şırıngaları vardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.