‘Sosyetenin ünlü ismi’ İpek Hattat bir kuryeyi evinde rehin aldı, işkence yapmaya çalıştı!

0
899

Hattat Holding Yönetim Kurulu Üyesi İpek Hattat’ın evinde bir kuryeyi rehin aldığı, kuryenin telefonunu kırdığı ve onu zorla köpek dışkısının üzerine oturtmaya çalıştığı belirtildi.

Kamuoyunda “sosyetenin ünlü ismi” olarak anılsa da gerçekte işçilerin onu emek düşmanlığı ile bildiği Hattat Holding’in patronlarından İpek Hattat isimli kadının, evine gönderilen bir kuryeye işkence yaptığı kaydedildi.

Hattat’ın tabletinin ekranı kırılınca servise gönderdiği ancak tamir edildi denilmesine rağmen tekrar arıza verdiği daha sonra firmanın tableti yeniden almak için bir kurye gönderdiği ve İpek Hattat’ın eve gelen bu kuryeyi rehin alarak ona işkence yaptığı ortaya çıktı.

Aktarılanlara göre Renas D. isimli kurye evden içeri girince kapıyı kilitleyen İpek Hattat sevgilisi ve şoförüyle birlikte kuryeye zorbalık yaptı. Kuryenin telefonunu alan Hattat fırlatarak kırdı. Ayrıca kuryeyi köpeğinin dışkısı üzerine oturtmaya çalıştı.

Renas D.’nin patronu ise kuryesi gecikince durumu polise bildirdi. Sarıyer’de yaşanan olayda eve giden polis zili çalmasına rağmen kapıyı açan olmayınca gerekli izinleri aldıktan sonra eve girdi ve Renas D.’yi aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.