Suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı yine Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı: “Vatan haini”

0
116

MHP’li suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı yine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı. Kılıçdaroğlu’nu “siyasi cinayetler” konusu üzerinden isim vermeden hedef alan çakıcı, “vatan haini” ifadesini kullandı.

Kısa bir süre önce MHP’nin girişimi ile “affedilen” Alaattin Çakıcı, siyasi cinayetlere yönelik endişelerini dile getiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı.

Çakıcı konuyla ilgili, “Bu ülkede siyasi cinayetlerin olacağını gündeme getiren vatan hainlerine diyorum ki ilk siyasi cinayetiniz ben olayım. Biraz erkeklik varsa beni öldürürsünüz” ifadelerini kullandı.

Alaattin Çakıcı ayrıca MHP’li Devlet Bahçeli hakkındaki eski ifadelerinin yeniden gündeme gelmesiyle alakalı da yorumda bulundu. Twitter hesabı üzerinden açıklama yayınlayan Çakıcı, “Altı yıl evvel uzun yıllar boyunca cezaevi ortamında bulunmam nedeniyle sayın genel başkanım Devlet Bahçeli ile ilgili ağzımdan çıkan sözlerden dolayı Ankara Sincan Cezaevi’nde yatarken bu sözler ile ilgili hâkim karşısına çıktım. Mahkeme ve kamuoyu önünde sayın genel başkanımdan özür dilerim diye kullandığım ifadem mahkeme kayıtlarında mevcuttur” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.