Tecavüzcü Ensar’a para aktaran Kızılay Başkanı, oğlunu da genel başkan yardımcısı yapmış

0
1111

Elazığ depreminden sonra yaptığı açıklamalar ve tecavüzcü Ensar Vakfı’na aktarılan yüklü bağış ile tartışmaların gündemine oturan Kızılay Başkanı Kerem Kınık’ın, oğlu Muhammet Furkan Kınık’ı da Genç Kızılay’a Genel Başkan Yardımcısı yaptığı ortaya çıktı.

Elazığ depremi sonrası yaptığı açıklamalarla eleştiri konusu olan Kızılay Başkanı Kerem Kınık’ın, oğlunu da Kızılay’da yönetici yaptığı ortaya çıktı.

Kızılay Başkanı Kerem Kınık’ın oğlu Muhammed Furkan’ın Genç Kızılay’ın başkan yardımcısı olduğu ortaya çıkarken, sitede yer alan “biyografisi” ise şöyle:

1993 yılında İstanbul’da doğdu.İstanbul Şehir Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği okudu. Sağlık sektöründe kariyerine başlayan Kınık, Trt World kanalının World Citizen Sosyal Sorumluluk İnsiyatifi’nde görev almaktadır.

2016 yılında Genç Kızılay Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi olan Kınık, Genç Kızılay Başkan Yardımcısı ve Uluslararası İlişkiler Birimi Sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.

FETÖ’CÜ DEĞİLİM, DEDİ FETULLAH GÜLEN HAYRANI ÇIKTI

Öte yandan dün Habertürk’te Veysi Ateş’in “Fetö’cü müsünüz?” sorusuna karşılık “15 Temmuz’da korunması gereken en büyük değer Cumhurbaşkanı’mızdı. Ailemin tamamını Atatürk Havalimanı’na çağırdım, oğlum Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçerken yaralandı, gazi oldu” diyen ve “Fetö’cü olduğuma ilişkin tek bir şey göstersinler” diyen Kızılay Başkanı Kerem Kınık’ın sosyal medyada Fetullah Gülen’e sempati duyan paylaşımlarda bulunduğu da ortaya çıktı.

Fetullah Gülen’i ziyaret eden ve ona geçmiş olsun açıklamasında bulunan Kınık’ın paylaşımları ise şu şekilde olmuş:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.