Tedbirlere uyulmayan AKP kongresi sonrası AKP teşkilatlarında korona vakaları arttı

0
108

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen ve tepki toplayan AKP 7. Olağan Kongresi sonrası çok sayıda AKP’li ismin koronavirüse yakalandığı açıklandı.

Koronavirüs tedbirlerine ve sosyal mesafe kurallarına uyulmadan binlerce insanın tıka basa doldurduğu Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirilen olağan kongre sonrası AKP il ve ilçe teşkilatlarında görevli kişiler ile AKP’li milletvekillerinden çok sayıda ismin koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı.

Bolu Olay Gazetesi’nin haberine göre, AKP’li Bolu eski belediye başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, AKP Kadın Kolları Başkanı Hicran Çağalı ve İl Başkan Yardımcısı İlker Aktaş’ın koronavirüs testi pozitif çıktı.

Sosyal medyada Coronavirus Report hesabının yaptığı paylaşıma göre, yalnızca AKP İstanbul İl Başkanlığı’nda 37 kişinin koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığı belirtildi.

Ayrıca AKP kongresinden boy boy fotoğraf paylaşan AKP Kayseri Milletvekili İsmail Tamer de koronavirüs nedeni ile hastaneye kaldırıldığını açıklamıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.