Yaratılmak istenen, “Hollywood yıldızları AKP’li Erdoğan’ın peşinde” imajı da tutmadı: Doğum gününden haberleri bile yokmuş!

0
169

AKP’li Erdoğan 67 yaşına girdi. Şu sıralar özellikle reklam çalışmalarına ihtiyacı olduğu bilinen Cumhurbaşkanı’nın, doğum gününü “Hollywood yıldızlarına” kutlattığı görüldü.

Saray medyasından dün, “Hollywood yıldızları Cumhurbaşkan’ı Erdoğan’ın doğum gününü sürpriz bir şekilde kutladı” haberleri yapıldı.

Yayınlanan haber ve videolarda Jason Statham, Josh Hartnett ve Guy Ritchie’nin, ziyaret ettikleri Erdoğan’a doğum günü kutlamasında bulundukları görülüyor.

Oyuncuların haberi bile yok

Hollywood yıldızları tarafından Erdoğan’a sürpriz yapıldı, haberlerinin aksine yayınlanan videoda ise oyuncuların Erdoğan’ın doğum gününden haberleri dahi olmadığı görülüyor.

Videoda Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un, “Today is a special day also today is our President’s birthday” (Bugün ayrıca özel bir gün, bugün Cumhurbaşkanımızın doğum günü) dediği ve bunun karşılığında da Jason Statham’ın şaşırarak, “Today? Happy birthday” (Bugün mü? Mutlu yıllar) dediği görülüyor.

Erdoğan’dan haberleri dahi olmayan oyuncuların daha sonra ona doğum günü dileklerini ilettikleri ve sonrasında da doğum günü pastası getirilerek kesildiği görülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.